CW CURVE
CW CURVE haken zijn speciaal door ons ontwikkeld om te gebruiken als ideale allround haak. Met zijn werkelijk ultra lange, vlijmscherpe haakpunt en zijn unieke design is dit de haak die niet alleen voor een perfecte inhaking zorgt, maar ook automatisch in de onderlip zal draaien. CW Curve haken zijn gefabriceerd van een hoogwaardiger en sterker staal dan wat je tot nu toe gewend was. Hierdoor kun je deze haak ook gerust inzetten op wateren waar wat zwaarder gedrild moet worden. In tegenstelling tot vele andere ‘curvehaken’ hebben wij er voor gekozen om het oog niet naar binnen te buigen, maar hebben we deze haak een dusdanig uniek design gegeven, dat onze haak de perfecte draai eigenschappen combineert met de ultieme houvast!!
Wanneer je opzoek bent naar een haak voor nagenoeg iedere omstandigheid, voor zowel bodem-aas als pop-ups, dan is The Curve zeker de haak die jij zoekt. Je kunt de deze haak zelfs zonder line aligner gebruiken. Voor de juiste aasaanbieding raden wij onze Kryptec Coated Hooklink Soft als onderlijnmateriaal aan. Voor meer informatie kijk ook eens bij onze artikelen; Curve –rig en de KD-rig
Ons doel is om jouw meer vissen te laten vangen! CW haken zijn daarom niet alleen veel scherper en sterker dan vergelijkbare haken, maar zullen door hun unieke design ook daadwerkelijk meer vis opleveren!
Specificaties;
We zullen jou zo snel mogelijk voorzien van een antwoord.